Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt Ol8 GB Verbatim USB Bellek 9927radyoGiriş yap

8 GB Verbatim USB Bellek

YazarMesaj
ExaLTeD_Gs
Administratör
Administratör
ExaLTeD_Gs

Erkek Mesaj Sayısı : 2513
İş/Hobiler : Bilişim
<FONT color=orange><B><center>Ka :
8 GB Verbatim USB Bellek Left_bar_bleue75 / 10075 / 1008 GB Verbatim USB Bellek Right_bar_bleue

8 GB Verbatim USB Bellek Empty
MesajKonu: 8 GB Verbatim USB Bellek   8 GB Verbatim USB Bellek Icon_minitime1Perş. Haz. 12, 2008 3:26 pm

<hr class=hrcolor width="100%" SIZE=1> Verbatim, ürün portföyünü yeni bir USB bellek ile genişletiyor. 8 GB depolama kapasitesi bulunan Verbatim Store N Go Hi Speed USB bellek, saniyede 13 MB’ye kadar okuma ve 6 MB’ye kadar yazma hızına sahip. MP3 biçiminde 2000’in üzerinde şarkıyı depolamaya olanak sağlayan ürün, 8 GB veriyi yaklaşık 22 dakikada transfer ediyor. 78x20x7 (mm) boyutlara sahip USB bellek , kaymaz lastik kaplaması ile koruma işlevini sportif bir görünüm ile birleştiriyor. 256MB, 512MB, 1GB, 2GB ve 4 GB bellek kapasitesi seçenekleri de bulunan Verbatim Store N Go’nun 8 GB kapasiteli yeni ürünü yurtdışında 116-150 dolar arasında satılıyor...
https://bilir.forum.st

8 GB Verbatim USB Bellek
1 sayfadaki 1 sayfası