Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt Ol58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin 9927radyoGiriş yap

58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin

YazarMesaj
libyali
Torpill
Torpill
libyali

Erkek Mesaj Sayısı : 24
<FONT color=orange><B><center>Ka :
58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin Left_bar_bleue0 / 1000 / 10058 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin Right_bar_bleue

58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin Empty
MesajKonu: 58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin   58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin Icon_minitime1C.tesi Ocak 10, 2009 11:24 am

Şimdi arkadaşlar benim bu cuma edebiyattan sınavım var. Hoca cuma günü bize 58 sair yazdırdı bunlarla ilgili yazılı olacağız. diğer hafta hergün yazılıyız. Bu şairlerle ilgili olarak yaşadığı dönem, en önemli eserleri, diğer sanatçılardan ayıran özelliği kısa olacak şekilde hayatı. Lütfen bana yardım bildiklerinizi yazın bir haftada hepsi öğrenilenebilir mi?58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin Huh Şairlerin isimleri: Sait Faik-Halide edip-ahmet haşim-ahmet rasim-ahmet vefik paşa-melih cevdet anday-arif nihay asya-nurullah ataç-faruk fıkra atay-fakir bayburt-yahya kemal beyatlı-tarık buğra-cemal süreyya-cenap şahabettin-faruk çamlıbey-necati cumalı-fazıl hüsnü dağlarca-ahmet mühip dranaz-şevket esendağ-evliya çelebi-rıfat ılgaz-selim ileri-atilla ilhan-kemalettin kamu-orhan veli-karacaoğlan-refik halit koray-kaygusuz abdal-kemal tahir-kenan hulusi-necip fazıl-enis koryürek- mehmet rauf-mevlana-nazım hikmet-behçet necatigil-ömer seyfettin-özdemir asa-recaizade mahmut ekrem-ziya osman sabah-sebahattin ali-peyami safa-sami paşazade sezai-şah galip- şeyhi-şinasi-ahmet hamdi tanpınar-cahit sıtkı tarancı-abdül hak hamit tarhan-ömer bedrettin uşsklı-halit ziya uşaklıgil-yaşar kemal-yunus emre-mehmet emin yurdakul-can yücel-ziya gökalp-ziya paşa-hasan ali yücel 58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin Huh 58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin Huh Çoğunu biliyoruz ama bazılarını hayır.... (TM ler için söylüyorum hüsret hocaya yatın kalkın dua edinnn. bir haftada 58 şair verip ezberletmiyo)

58 şaire ile ilgili (ooooffffff) Bakmadan geçmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ingilizce ile ilgili site