Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlMükemmel nickler arkdan vurulanlara 9927radyoGiriş yap

Mükemmel nickler arkdan vurulanlara

YazarMesaj
M.Baba
Torpill
Torpill
M.Baba

Kadın Mesaj Sayısı : 628
<FONT color=orange><B><center>Ka :
Mükemmel nickler arkdan vurulanlara Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Mükemmel nickler arkdan vurulanlara Right_bar_bleue

Mükemmel nickler arkdan vurulanlara Empty
MesajKonu: Mükemmel nickler arkdan vurulanlara   Mükemmel nickler arkdan vurulanlara Icon_minitime1Cuma Ara. 26, 2008 10:24 pm

KraL oLmaYanLara Taç TakTım, i$Te eN BüyüK HataYı BeN BurDa Yaptımm ...!!

acımı KaLbime GömeRim, ßiR Daha Kazımam .. Seni Bir KaLemde SiLerim, Birdaha Yazmamm !!

Kim Demi$ " aLkoL KöTü " diyee... Ben Her$eYimi aYıkken KayBetiimmm ...

kanLı BıÇak DeğiL Bu a$k, kanLı ve YasakLı .. döNü$ünün Canı CeHenneMe, YaraMda Gidi$in SakLı ... (( zorLu Sevdamm ))

saHte sevGiLer terkeTTiğinDe, Benim yokLuğumu aNLayacaksın .. Beni BaşKa BiriyLe Her GördüğüNde, KayBettikLeriNe ağLayacakSınnn !!!

HaYatım Bir Hiçç uğRuna Y.O.K oLdu .. Bir $eRefsiz, Bir Vefasız Girdi, BeNi Vurdu !!

Beş Para Edermi VarLığın ki YokLuğuN Beni acıTsınn...??

H.a.s.R.e.t.i.m.d.i.n, arTık N.e.F.r.e.T.i.m.s.i.N ... DinLe BunLarı o Ta$ KaLbiNe i$Lesin, ALLah Senin GibiLerin BeLasını Versinn !!

SeNin YeriNe KimseYi KoyaMadım, ÇünKü Senin KadaR $eRefsiziNi BuLaMadımm !!

a$k mı Dedin Bana ..? SaçmaLadıN !! Seni SeviYorum DiyeNe iNanma, YoL Ver .. Beni eN soN BıraKıp GideNde, Beni Her$eyDen Çoqq SeverDi, Bo$wweeRR ...!!

Y.O.K arTık Sana aiT Tek zeRRe BünYemde .. Sen Koca Bir Hiç oLduN BenDe, EttiğiN Tekk CümLe iLee...!!!

oraLarda BenDen Yoq, Bi Dü$ünSen anLarSınn .. BuraLarda SenDen Çooqq, Bi GörSen $a$arSınnn !!!

sevDiğimizi eLimizDen aLanLara, KoLumuza jiLet attıRanLara, KadeH $i$esini eLimize tutu$tuRanLara, isYanım ALLaH' a DeğiL, Tüm ALLaH'sızLaraaa ..!

köTü Diye Bi$ey oLmasayDı, Cehennem Bo$ KalırDı .. SeN Bana YanLı$ YapMasaydın, Bu Can uğRuna Fedaydıı ... (( vicDansızz ))

çıKarSınLar Seni Satı$a, 1 kr$ veRene " LaNet oLsuN "

Ben oNa açıLmak isTerKen, o Bana Sevdiği erkegi anLattı .. uLann Hiç mi GözLerimdeN ne DemeK istediğimi anLaMadııı !!!

SevgiLiLere Paydoss !! Bir Yazar demi$ ya, " seN q.i.t a$k BaNa KaLsın .. " diye ... Bende Diyorum ki Ben Burdayım, YaLan a$kın Sende KaLsın

Mükemmel nickler arkdan vurulanlara
1 sayfadaki 1 sayfası