Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlSERTAP ERENER 9927radyoGiriş yap

SERTAP ERENER

YazarMesaj
M.Baba
Torpill
Torpill
M.Baba

Kadın Mesaj Sayısı : 628
<FONT color=orange><B><center>Ka :
SERTAP ERENER Left_bar_bleue40 / 10040 / 100SERTAP ERENER Right_bar_bleue

SERTAP ERENER Empty
MesajKonu: SERTAP ERENER   SERTAP ERENER Icon_minitime1Cuma Ara. 26, 2008 10:21 pm

Ufkuma dogdun gün ile Ben vuruldum fikrine Böylesi görkem olmaya Eğilsin dağlar dizine

-------------

en gizli bahçelerim ıslandı yağmurunla açıldı her damlada solgun çiçeklerim yollarını zor bekledi gecelerden sabahlara

--------------

hatalarSERTAP ERENER Virgs yeminlerSERTAP ERENER VirgsbitişlerSERTAP ERENER VirgsbaşlangıçlarSERTAP ERENER VirgsyalanlarSERTAP ERENER Virgs suskunluklarSERTAP ERENER Virgs kıskançlıklarSERTAP ERENER Virgs terk edişlerSERTAP ERENER VirgspişmanlıklarSERTAP ERENER Virgs yalvarışlar

--------------------

Sözün şiirlerin mükemmelidir Senden başkasını seven delidir Yüzün çiçeklerin en güzelidir Gözlerin bilinmez bir diyar gibi.

-------------------

Günler güzel geçmedi unutmam lazım Asıp yüzümü kalmışım azcık kırtmam lazım Hep içime atmışım anlatmam gerek Hepsini bir kazana atıp toptan kaynatmam gerek

-------------------

Kapılmışım rüzgara Savrulup gidiyorum Şimdi çok uzaklarımda Nafile telaşlarım Hayattan çalıyorum

--------------------

İyi günde kötü günde Son bulduk yine bir günde Sözdür tek nefeste İyi ki doğdun

--------------------

Annem annem annem beni aşka haber Asi başım bir Aşka boyun eğer

--------------------------

Yağmurdan sonra gelen toprağın kokusuna Hayranım tıpkı hayran olduğum gibi sana Yağmurdan sonra gelen toprağın kokusunda Ne tuhaf sen varsın sanki hemen yanımda

-----------------------

Bu ilk bakışma Yarı tanışma EyvahSERTAP ERENER Virgseyvah

-------------------------

Ne olur aç kapıyı Yine tat yüreğim acıyı Yenildik mi biz maziye Aç kapıyı

------------------------

Yavaş yavaş bakışsak Yavaş yavaş gülüşsek

--------------------------

Önce resimleri duvardan kaldırdım Çay içtiğin bardağı rafa sakladım Giydiğin ne varsa bir bir katladım Bir damla yaş düştüSERTAP ERENER Virgsçok ağlamadım

----------------------------

yüzün göğsüme yaslanmış yeni daldın uykuya şafak süzülürken odama güneş düşmüş saçlarına

-------------------

Acı bitti aşk bu defa Yanıyor içim hala Yüreğimde can buluyor Her vuruşunda

SERTAP ERENER
1 sayfadaki 1 sayfası