Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlMURAT BOZ MSN NİCKLERİ 9927radyoGiriş yap

MURAT BOZ MSN NİCKLERİ

YazarMesaj
M.Baba
Torpill
Torpill
M.Baba

Kadın Mesaj Sayısı : 628
<FONT color=orange><B><center>Ka :
MURAT BOZ MSN NİCKLERİ Left_bar_bleue40 / 10040 / 100MURAT BOZ MSN NİCKLERİ Right_bar_bleue

MURAT BOZ MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: MURAT BOZ MSN NİCKLERİ   MURAT BOZ MSN NİCKLERİ Icon_minitime1Cuma Ara. 26, 2008 10:21 pm

Koskoca bir hüzün bıraktın ve gittin Şu küçük kalbime Nasıl yaşar nasıl kaldırır diye Sormadan kendi kendine Peki hata neydi nerdeydi Kimindi kimleydi bilinmez

------------------------------

Zor olsa gerek ayri olmak Sanki anladim günes dogmayacak Belkide bir gün olur Bugünler günah kalir Sahile bitmis bir ask daha vurur

kalmadı tahammülüm gücüm gözgöre göre tükeniyorum mecnunm misali pervanenim ama günbegün soluyorum hastayım sana ben tescilli vurgununum küt küt atıyor kalbim gönül tutuklunum

Mecnun olamam ben Böyle aşkı bulamam ben Leyla’ya varamam ben

Kaç Zamandır Rüya görmez oldum Çoktandır Yalnız yatar oldum Senden beri Gittiğin günden beri tablaları külle doldurur oldum Hiçbirinden cayamam ben

Öğreneceksin beni sevmeyi Unutmasanda geçmişiMURAT BOZ MSN NİCKLERİ Virgs yaşanmışı ve bitmişi
Duyacaksın sesini senin için çarpan yüreğimin

MURAT BOZ MSN NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası