Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlMor ve Ötesi Nickleri 9927radyoGiriş yap

Mor ve Ötesi Nickleri

YazarMesaj
M.Baba
Torpill
Torpill
M.Baba

Kadın Mesaj Sayısı : 628
<FONT color=orange><B><center>Ka :
Mor ve Ötesi Nickleri Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Mor ve Ötesi Nickleri Right_bar_bleue

Mor ve Ötesi Nickleri Empty
MesajKonu: Mor ve Ötesi Nickleri   Mor ve Ötesi Nickleri Icon_minitime1Cuma Ara. 26, 2008 10:18 pm

Gel asırlardan uzanda tut ellerimi sımsıcak Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak Öfke ile beslenen çocuklar yalnızdırlar Ve ümitleri çiceklerden acıları tarihlerden

Sene bin dokuzyüz kırkbeş onlarda hep insandılar..Ve sevgiye inandılar ve saygıya inandılar Senin gibi..benim gibi…

bazen eski sözcüklere bakmaz mısın nasıl küçük nasıl zararsızlar oysa orda ne yalanlar ihanetler gizlidir korkmaMor ve Ötesi Nickleri Virgs bir daha gelmem üstüne

nedir ki zıplarlar ego tramplenlerinde kadınsız erkeksiz bir şehvet düşünün oyundur oynarlar bitmiyor işgalleri ben seni oralardan çekip almadım mı? bu kadar sertmi cevabın bana aşkın öldüğü yerde bu kadar mert mi kaosun dili aç şu kalbini söyle

Güne kahveyle başladım Ağzım kuru zihnim açık Beyaz camda görüntüler Hepsi o kadar dürüst ki

evreni gördüm sıkı oLaydı binLerce insan

Biter mi sandın tüm dertlerin Hemen ödenmez büyük borçlar Hayata tersten baktığında Bitip tükenmek çok kolay

Ne istersen de bana Biz biriz zor olsa da Sen anlarsın istersen

Ne habersin ne türksün Seni gören yollara dökülsün
benim küçük sevgilim sen bana neler yaptın böldün parça parça onlar bilmez onlar bilmez bakarlar yüzüme sanki yoksun gibi sanki yalanmışız gibi

durmadan sürer gider oyun kaLbin dursa biLe çarpıp çıksa biLe bir çocuk -hayaLLerin- gidiyor binmiş bir sandaLa sonra başka bir uyuma dönüyor her şey insan kaybettiğini buLuyor

benim küçük sevgilim sanki yalanmş qibiii benim küçük sevqilim sanki masalmış qibi…

Biter mi sandın tüm dertlerin Hemen ödenmez büyük borçlar Hayata tersten baktığında Bitip tükenmek çok kolay

Aslında bütün resim güzeldir Sadece hatırlaman gerek

Mor ve Ötesi Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası