Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlYALIN MSN NİCKLERİ 9927radyoGiriş yap

YALIN MSN NİCKLERİ

YazarMesaj
M.Baba
Torpill
Torpill
M.Baba

Kadın Mesaj Sayısı : 628
<FONT color=orange><B><center>Ka :
YALIN MSN NİCKLERİ Left_bar_bleue40 / 10040 / 100YALIN MSN NİCKLERİ Right_bar_bleue

YALIN MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: YALIN MSN NİCKLERİ   YALIN MSN NİCKLERİ Icon_minitime1Cuma Ara. 26, 2008 10:17 pm

Dün hayat durdu benim için Sanki bugün her şey farklı

Seviyorum da senden hiç haber yok yanıyor ağlıyorum da senden çıt yok eriyorum görüyorsun ama sıcaklığından eser yok hemen bitiyoruz ama senden hiç adım yok

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle okudum birer birer yazdığın notları hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları

Her gece biraz daha bir parçam daha eksiliyor yıldızları sayıp uyuyorum seni düşünmek yerine

Tüm hatalar benim tüm yanlışlar benim tüm cezalar benim sevgimizi tek başıma tükettim

Kaybettim bir gurur uğruna seniYALIN MSN NİCKLERİ VirgssevgimiYALIN MSN NİCKLERİ Virgshevesimi getiremez asla hiçbir şey o eski günleri geri…

Kalbimin orta yerinde bu nasıl bir cumhuriyet seninki nasıl bir hakimiyet ben anlamadım sustum sonunda dayanamadım aşk mısın dert misin yoksa canına susamak mı benimki hayatı kovalamak mı dört nala bu evden

Hiç özlemediğim kadar özlüyorum bu aralar seni niye bilmiyorum ama ben sadece senle mutluyum ah şu gönül gözünden görmek dedikleri var ya Seni her halinle seviyorum

Resim resim hayatın her anı Yastığa değdiğinden beri başım Gözümün önünde her kare ve sen

bir dokun bin ağ işit bugünlerde böyleyim ister kal ister git talihsiz kederdeyim gösterdin aşkın ucunu

Bırak saygından kuşkum yok Hatrımdan kalıyorsan hiç kalma bırak Sensiz olmaya itirazım var Canımı çok yakacak YALIN MSN NİCKLERİ Virgsizlerin bana yeter

Dünya üzemez beni ölüm korkutabilir mi sen olmadan bu kalp hissedebilir mi?

Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe

Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var

YALIN MSN NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-