Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlSAGOPA KAJMER'E DEVAM..! 9927radyoGiriş yap

SAGOPA KAJMER'E DEVAM..!

YazarMesaj
M.Baba
Torpill
Torpill
M.Baba

Kadın Mesaj Sayısı : 628
<FONT color=orange><B><center>Ka :
SAGOPA KAJMER'E DEVAM..! Left_bar_bleue40 / 10040 / 100SAGOPA KAJMER'E DEVAM..! Right_bar_bleue

SAGOPA KAJMER'E DEVAM..! Empty
MesajKonu: SAGOPA KAJMER'E DEVAM..!   SAGOPA KAJMER'E DEVAM..! Icon_minitime1Cuma Ara. 26, 2008 10:14 pm

düş ve melodi en güzel düet suretin silindi kaldı silüet uykum yok yatağım soğuk kuvet

bir umut at tarlama bende doğan güneşle neşelenip şarkımı söyleyeyim

halim yalın son sireni bnm için çalın resmini çekmelisin her anın kanıdı olmalı her feryadın beni burdan alın canım sıkkın!!!

yarimi alıp yanı ucuma bırakın ; kalbim yarım...

feri kaçmış iki göz birbirine sarılmış iki titrek dudaktan ibaret suratım yardım çağır kurtarır bedeni elbet birileri

tahammülsüzüm... dindirir acımı elbet bir melek!!!

beni sewmek için programlanma devrelerini yakarım şu an bilimsel aşığım bir kişi hariç herkese şaşığım...

acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımız...

dudaklarım kilitli hoşçakal bugün sende yolcusun dünlerimde sorgusun ve 24 lük yorgunsun gitte dinlen gidenlerle yarınım kapıda bekliyor ve son veda zamanı

aynalarda buğulu yüzünü göremes oldum ve iyimserlik matemimde sarıgül tuttum hayallerim yok oldu koyduğum yerde yoktu hiç biri...

tepelemesine çık sago omzuna yüklen kır kalbini ver eline...

unutma kurşun hergülümsediğinde bir kap ağlatır korkusuzluk sahipleri neden hep kemer arkasında silah taşır!!!

son doğum günümde kendime yeni bir ben aldım umarım kaderin bitiş çizgisinden uzağım tanrım umarım tanrım

ben rüzgarın aruz vezni sen kükürdü ancak sus karıncalandı kalp söyle bana nedir amaç...

esti geçti hayatımdan bin eser ve bn kader kazı kazan kazandığım bir adam ve bin keder

kalbin yalın hali bulutsuz ah şu mevsim deişmekte billur su kusursuz ruhum sensiz huzursuz

SAGOPA KAJMER'E DEVAM..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >>>SAGOPA KAJMER'DEN <<<
» SaGopa Kajmer Fan Club
» Sagopa Kajmer-Baytar