Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt Olingiliz düşesi 9927radyoGiriş yap

ingiliz düşesi

YazarMesaj
The-PentaqraM
Adminiçe
Adminiçe

Kadın Mesaj Sayısı : 2710
İş/Hobiler : Örencii
<FONT color=orange><B><center>Ka :
ingiliz düşesi Left_bar_bleue70 / 10070 / 100ingiliz düşesi Right_bar_bleue

ingiliz düşesi Empty
MesajKonu: ingiliz düşesi   ingiliz düşesi Icon_minitime1Cuma Kas. 07, 2008 4:44 pm

İngiliz Düşes'ini öper misin yoksa sabaha mı saklarsınız?
ingiliz düşesi 66137
ingiliz düşesi Icon_print ÇIKTI AL

ingiliz düşesi Icon_mail ARKADAŞINA GÖNDER

ingiliz düşesi Icon_comment YORUM EKLE

İngiliz Sarah'a destek verip Türkiye'yi gammazlayanların isimleri her an ortalığa dökülebilir. Kısaca Kanaltürk'te olay var!

York Düşesi Sarah Ferguson'un Türkiye'deki çocuk yurtlarına kılık değiştirerek gizlice çektiği görüntüler İngiliz televizyonu ITV yayınlandı. "ITV Tonight" haber programında ekrana gelen görüntülerin başlığı "Düşes ve Kızlarının Gizli Görevleri" adını taşıyordu. İşte bu görüntülere kızan Aykut Işıklar, Sarah'a destek verenleri eleştirdi ve bakın neler söyledi;
İngiliz SKY TV’den Kanaltürk’e yumuşak geçiş
'Türkiye haber cenneti' dersem abartmış sayılmam. Baksanıza biz bulamazsak, kadının biri taaa İngiltere'den gelip 'yazacak konu' ikram ediyor. Komşu Irak'ta İngiliz askerleri sokakta oynayan masum çocukları kurşunları ile öldürürken, bir sabık prensesleri gelip bizim çocuk evlerinde gizli çekim yapıyor. Bu kadını öper misiniz, sabaha mı saklarsınız?

Önce Afrika ve Uzak Doğu'da tepesinde hâlâ Büyük Britanya bayrağı sallanan sömürgeleri dolaşsa ya...

Dünyanın üçte biri hâlâ üzerinde güneş batmayan Büyük Britanta Krallığı'nın. Bütün ucuz emek ve ham madde İngiltere adasına gidiyor. Kaç ülkenin parasında 'Kraliçe Elizabeth'in resmi var, bilen var mı? Ben sadece Avustralya, Kanada, Yeni Zellanda'yı biliyorum.

Eh onlar da iki kıta sayılır. Emperyalizm, sömürgeciliğin kitabını yazanlar, yani dünya halklarının böyle yoksul kalmasının bir numaralı sorumlusu ve suçlusu olanlar, şimdi bizim kimsesiz çocuklarımızı düşünüyor.

Vay anasını sayın seyirciler. Son yıllarda bütün mutsuz zengin kadınlarda bu moda oldu. Kocalarından hayır yok, genç sevgili de bulamıyorlar, 'palavradan hayırsever' görünerek kendilerini kandırıyorlar. Onları bir de yanında çalışanlara sorun. Ne kadar cimri ve kötü kalpli olduklarını dinleyin...

Kraliçenin ikinci oğlu Edvard tarafından şutlanan eski Prenses Sarah Ferguson, gençliğinde koca memeleri ile gazetelerde baş köşeye geçerdi. Çok net hatırlarım göğüs dekoltesini. İngilizler'in haftalık tabloit gazetelerinin bir numaralı malzemesi idi. Son yıllarda reytingi hiç yok.

Ne yapsın, çocuklar için çalışıyormuş... Bence sömürdüğü ülkelere gitse daha ilginç ve iğrenç görüntüler bulur.

Ancak sırası gelmişken bir konuya dikkatinizi çekerim. York Düşesi olarak anılan kızıl saçlı emekli Prenses Sarah Ferguson'a bilgi veren, yetimhanelerde çekim yapmasını sağlayan işbirlikçi Türkler de önemli. Onları da bir görelim...

Kim bu vatanseverler (!) Türkiye'yi dünyaya rezil etmeye çalışan sosyete veya medya mensupları...

Ve kaç pound kazandılar? İçimizdeki İngilizler'i Türk halkı tanımak istemez mi? Onları medya saklıyor gibime geliyor. Çok ilginç, İngilizler'in bu arkadan hançerleme teşebbüsleri sık sık karşımıza geliyor. Aslında taa Osmanlı Devleti'nin son yıllarında Arabistan çöllerinde başlıyor ya...

Tarihi bir kenara bırakıp yakın günlere bakalım. Sarah Ferguson'a yardım eden Türk sosyete ve gazetecilerini duyunca, şu soruyu kendime sormakta haklıyım. 'Yoksa ben çok mu aptalım veya çok mu milliyetçiyim?' Zamanında İngilizler'in çok büyük paralarını almadığım, arşivimin en çarpıcı Bülent Ersoy fotoğraflarını kaptırdığım için...

İngiliz TV'ciler 'Erkek iken de, kadın iken de Türkiye'nin bir numaralı şarkıcısı' diye bir belgesel çekmeye gelmişti. Ersoy'un yaşam öyküsünü, düşüncelerini, ilkelerini, özelliklerini benim yazmamı istediler. Ben de saf saf yazdım. Ama üç gün sonra öğrendim ki adamlar Ersoy'u ve beni kullanıyorlar. Niyetleri Ersoy'un yaşam öyküsü değil, Müslüman Türk erkekleri...

Belgesel çekiyorlar ama bazı erkeklerimizin özel yaşamlarını anlatmak için. Genelleme yapılıp Türkiye'ye mal edilecek. Bizi kendilerine benzetmek istiyorlar veya yakın buluyorlar. Niye acaba? Tarihimizi de fena halde öğrenmişler. Bu çok gizli planı çekim yaptıkları yerleri öğrenince hemen anladım. Bazı hamamlara ve gay barlarda çalışmışlar.

Sordukları sorular çok önemli. Biz Ersoy belgeseli derken Müslüman Türk erkekleri zaten gay diye ortaya çıkacaklardı. Ben tavrımı koyunca ortadan kayboldular. Sonra ne yaptılar bilmiyorum ama Ersoy da o tuzağa düşmedi. İngilizler'den para kazanacağım diye vatanımı ve aslan Türk erkeklerini satmadım ama... Bu gece magazin alemini satabilirim. Başıma neler gelecek bilemiyorum. Kanaltürk'te Ali Atıf Bir hocanın konuğu olacağım. Ya dolmuşa binersem, aklımdan geçeni anlatırsam...

Şimdiden korkmaya başladım. Aman olsun bee. Atın ölümü arpadan olsun. Nasıl olsa biz bizeyiz. Yazıyı nasıl bağladım ama...

changeTarget(document.getElementById("news_content"))
https://bilir.forum.st

ingiliz düşesi
1 sayfadaki 1 sayfası